ESENYURT SATILIK DAİRELER

Zingat.com Türkiye’ nin emlak alım satımı, konut projeleri, kentsel dönüşüm projeleri, ev taşıma gibi emlak ilgili daha pek çok bilgi sunuyor. Sayfada filtreleme özelliğini kullanarak daire sayısı, semt-şehir, fiyat, oda sayısı, metrekare bilgileri girerek kolay bir şekilde aradığımızı bulabiliriz. Ayrıca detaylı arama kısmına girerek de yeterli bilgiye ulaşabiliyoruz.

Esenyurt satılık evlerine ulaşmak için de aynı işlemleri uygulayabiliyorsunuz. Örneğin; esenyurt’ un hangi bölgesinde ev istediğinizi belirttikten sonra karşınıza gelen evlerden istediğinizi tıklayıp hakkında yeterli detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. İlk başta evler hakkında genel ve yüzeysel bilgiye sahip olursunuz. Ancak eğer içinize sinerse üzerine tıkladıktan sonra oda sayısı, bulunduğu kat, binadaki kat sayısı ve yaşı, mobilyalı olup olmadığı, takasa ya da krediye uygunluğu ile açıklama kısmında yakın çevresi ile ilgili bilgilere ulaşabiliyoruz. Haritadaki görünümünden o bölgedeki fiyat değişimlerine kadar teknik bilgilere de ulaşabileceğimiz bir sayfa sunan zingat.com dan öğreneceğimiz bilgiler ile kafamız daha rahat hareket edebiliyoruz. Görsellerine de ulaşarak evi gezebiliyoruz. Satılık ya da kiralık fark etmeksizin o bölgedeki evlerle ilgili tüm bilgilere ulaşabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Esenyurt’ ta bölgeye göre fiyat değişimleri oluyor. Bu değişimlerin sebepleri sitede grafiksel açıdan da belirtiliyor. Böylece nedenlerini de kolaylıkla öğrenebiliyoruz. Kafamıza takılan herhangi bir sorun olduğunda verilen telefon numarasını arayarak o soru işaretlerini yok edebiliyoruz. Güncel satılık ev ilanlarına siteyi takip ederek ulaşabiliyoruz. Ulaştığımız konut, iş yeri ya da ticari alan olarak kullanacağımız ilanları listeleme ya da verilen kriterlerden birine göre sıralama seçeneklerini belirleyebiliyoruz. Ayrıca ek olarak aldığımız evin bize kaç yıl içerisinde ne kadar getirisi olacağını görebiliyoruz. Çok uygun ya da çok yüksek fiyatlara ev sahibi olabilmenizi sağlayan zingat.com dan istenilenden fazla bilgiye ulaşabiliyorsunuz.

Bütün bunların dışında emlakçılık ile profesyonel olarak ilgilenenlerin ya da sadece ev almak isteyenlerin kira, satılık fiyatları ile ilgili pek çok bilgiye ulaşabileceği bir sitedir. Esenyurt ile ilgili de sadece evlerin teknik özelliklerine değil sosyal çevresine de ulaşabiliyoruz. Böylece bazen gidip görmeye gerek kalmadan bile hayalinizdeki evi bulup satın alabiliyorsunuz.                 

REKLAM